Counter Strike 1.6 WallHack

WallHack umożliwi wam widzenie przez ściany przeciwników w Counter Strike 1.6 co zdecydowanie ułatwi wam rozgrywkę.

Counter Strike 1.6 wallhack

 

Wygląd Cheata:

Counter Strike 1.6 WallHack

Counter Strike 1.6 WallHack

Counter Strike 1.6 WallHack

Jak zainstalować ?

  1. Pobierz wallhacka z załącznika  .
  2. Rozpakuj pobrany plik rar na pulpicie
  3. Przejdż do C:\Gry\Counter-Strike 1.6
  4. Wrzuć tam plik dbg.dll
  5. Włącz grę i GRAJ 🙂

Użycie:

Włącz/wyłącz – F1

Przełączanie trybów widzenia przed ściany – F2

Opis :

Counter Strike 1.6 WallHack  – umożliwi wam widzenie zarówno przeciwników jak i osób z naszej drużyny przez ściany ! Dzięki cheatowi WallHack będzie mieć przewagę nad przciwnikiem ponieważ będzie me wiedzieć gdzie biegnie czy w nas celuje co zdecydowanie ułatwi nam zabicie go. Ważna informacja – Nie mogę dać wam gwarancji na to że nie dostanie cie bana na serwerze za granie na tym wspomagaczu ! Ostatnia rada nie graj cię na przypale tzn nie zabijaj cie ciągle przez ściany przeciwników.

Opinia:

Według Nas WallHack jest jednym z najlepszy Cheatów do gier multiplayer. Używając go mądrze bez strzelania w głowę przeciwnika przez ściany itp. Istnieje możliwość że wogóle nie dostaniemy Bana za cheaty ! Nasza rada jest taka graj z głową nie wychylaj się ani nie chwal się że masz wallhacka a może wogóle nie ostaniesz bana za cheatowanie !

Counter Strike 1.6 wallhack

Kto stworzył wallhacka ?

Cheat został napisany przez grupę niemieckich programistów specjalizujących się w pisaniu cheatów do gier FPS takich jak Counter Striker 1.6. Cheat działa na prawie każdym komputerze nie powinno być z nim żadnych problemów.

 

 

Dodaj komentarz